česky/
tranzit.org/

tranzit.cz/

резиденція для працівників культури з України

Call for applications: Residency with accommodation for Ukrainian cultural workers

Ініціатива Tranzit підготувала програму допомоги працівникам культури з України, які були змушені втекти вiд вiйни до Праги. Tranzit організовує для них дві резиденції з забезпеченим проживанням і стипендією.

Звертатися можуть громадяни України, які працювали у сфері культури. Заклик стосується не лише художників, а й інших людей творчих професiй (продюсерів, графічних дизайнерів, драматургів, фотографів тощо). В ідеалі ми хотіли б надати цей простір батькам з дітьми.

Attention: The open call is now closed. Please do not send us any further applications. We hope that we will be able to provide greater support for more cultural workers from Ukraine in the future. There are numerous organizations that are offering support. Most of these offers are listed on culturenet.cz.

Ми пропонуємо тримісячну резiденцiю, яка мала би тривати з 1 квітня по 1 липня 2022 року. Резиденція включає проживання в двокімнатній квартирі на вулиці Chvalova в Празі 3. Пропонуємо також щомісячну стипендію в розмірі 15 000 крон (600 євро), все на три місяці. На місце проживання буде обрано першого кандидата, який відповідатиме вищезазначеним умовам. Будь ласка, не надсилайте нам своє резюме. Все, що вам потрібно зробити, це узагальнити свою попередню робочу діяльність, поточну ситуацію та потреби в 2-3 реченнях. 

Creative Commons License